[tp_responsive]
[/tp_responsive]

3 Boyutlu Tasarım ve Sanal Gerçeklik Hizmetleri

3 boyutlu tasarım en temelde hayal çizerliğidir. Yaptığınız bir işi, daha bitirmeden tasarımı tamamlar ve iş tamamlandığında nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olmaya ve hedef kitlenizi fikir sahibi etmeye çalışırsınız. Düne kadar öncelikle mimarlık sektörü ile başlayıp ardından tüm sektörü etkileyen bu sistem Sanal Gerçeklik Teknolojisi ile birleşince ortaya yepyeni bir müşteri ve işletme  iletişimi şekli ortaya çıkardı.

Nasıl Bir İletişim?

Artık müşterilerinize hayallerinizi anlatmak zorunda değilsiniz veya bir fotoğrafa bakarak fikir sahibi olmalarını istemiyorsunuz. Artık müşterinize tam olarak ne vereceğinizi ne vaat ettiğinizi gösterebiliyorsunuz. Sadece göstermekle de kalmıyor isteğinize bağlı olarak onlara evlerini işyerlerini dizayn etmek ve nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olma şansı veriyorsunuz.

Yapmak istediğiniz şey ister müşterilerinize bilgisayar başında evlerini göstermek olsun ister sanal gerçeklik gözlükleri taktırıp ev içinde gezdirmek olsun, ister de ellerine kumandaları verip kendi evlerini tasarlama şansı sunmak olsun artık hepsi bir parmağınızın ucunda.

 

[tp_callout title=”Unutmayın” button=”İletişim” link=”http://www.abdullahbayraklilar.com/iletisim” colorofbutton=”gray” target=”_blank”]3 Boyutlu Tasarım ve Sanal Gerçeklikle Mülk Değil Bir Hayat Tarzı Satıyorsunuz.[/tp_callout]

 

Yapmak istediğiniz ister 3 boyutlu iç tasarım veya 3 boyutlu dış tasarım olsun, ister 3 Boyutlu görsel tasarım veya 3 boyutlu video tasarımı olsun bu konularda ilk danışmanız gereken kurum biziz. Beraber ve özgürce çalışan freelancerlar olarak size ajansların sunduğu hizmeti yarı fiyatına iki kat kaliteyle ve birebir ilişki ile sunabiliyorsunuz. Bizimle çalışırken uzun revizyonlar sıkıcı toplantılarla değil birebir iletişim ve hızlı sonuçlarla çalışacaksınız. Sizinle çalışmak isteyen tasarımcılarla çalışacaksınız işi bu olan ve istemeyerek çalışan bir ofis elemanıyla değil.

Peki Neden 3 Boyutlu Tasarım

3 boyutlu tasarım ı sanal gerçeklik simülasyonu ile sunuyor olmanız aslında sadece bir hizmet sattığınızı değil bir yaşam şekli sattığınızı ve belirli bir ufuka sahip olduğunuzu gösterir bir durumdur. 3 boyutlu iç tasarım ya da 3 boyutlu dış tasarım yapmanız veya 3 boyutlu video hazırlama nız sizin bir şirket olarak yaptığınız işi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterecektir.

Peki bu ufka sahipseniz ancak kendi bünyenizde bu konuda çalışacak bir bölüm açmaya bütçe ya da zaman ayırmak istemiyorsanız ne yapacaksınız? İşte o zaman size 3 boyutlu tasarım yapmamız için bize ulaşacaksınız ve sanki işletmenizin bir koluymuş gibi çalışma planınıza entegre olmuş bir yapıda sizinle çalışarak dünya kalitesinde sonuçlar çıkarmanıza yardımcı olacağız.

En güzel sonuçlar için hemen bugün arayın: +90 (545) 228 22-49

Sanal Gerçeklik Simülasyonu gerçekten işletmemi geliştirir mi?

Sanal gerçeklik simülasyonu nun size yapacağı en temel katkı müşterilerinize işletmenizin boyutu ve kalitesi açısından bir fikir sunmak olacaktır. Müşterinizin vereceği ilk tepki böyle bir tasarımı hayata geçirmiş bir işletme elbette söz verdiği işi de en az bu kalite ile üretecektir. 3 boyutlu iç tasarım ve 3 boyutlu dış tasarım ınızı Sanal Gerçeklik ile müşterilerinize gösterebilmeniz sizin işletme olarak kalitenizi kat kat arttıracaktır.

Her ne kadar saygın bir firma olsanız dahi insanların gözleriyle gördüğü şeyleri alma oranlarının çok daha yüksek olduğunu da hesaba katmanız gerekir. Müşterileriniz evlerinin çıkabileceği potansiyeli gördükten sonra elbette size bir kat daha sıcak bakacaklardır.

3 Boyutlu Video hazırlama ne işe yarar?

3 Boyutlu video hazırlama sizi en temelde video sitelerine sokacak bir içeriktir. YouTube ya da Vimeo gibi dünya çapında yayın yapan video sitelerinde paylaşacak ve oradaki kitleye kendinizi tanıtacak bir içerik sunar size. 3 Boyutlu video hazırlama sayesinde televizyona verebileceğiniz reklam filmlerine içerik sunabilir ve müşterilerinizin uyuyan hayallerini uyandırabilirsiniz.

Aşağıdaki videolarda örnek işleri inceleyebilirsiniz

[tp_one_third][tp_video type=”youtube” id=”WpzhH4Q0z9k”][/tp_one_third][tp_one_third][tp_video type=”youtube” id=”7AUP4e-ESlY”][/tp_one_third][tp_one_third_last][tp_video type=”youtube” id=”m9Gx8yb07CQ”][/tp_one_third_last]

Unutmayın Videoda gördükleriniz buz dağının görünen kısmı. Gelin Hayal Gücünüzün sınırlarını beraber ölçelim.